fbpx

Video Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Hollywood kalitesinde ekipmanlara sahip güçlü bir İzmir video prodüksiyon ajansı ile çalışmak ister misiniz? Doğru Dijital sizin için en doğru adres. Doğru Dijital, uluslararası ve yurt içi bir çok güçlü firma için ürettiği reklam tanıtım filmleri ile aradığınız video prodüksiyon firması. İzmir merkezli bir video prodüksiyon şirketi olan Doğru Dijital, Türkiye’nin ve  hatta dünyanın her yerinde video pazarlama hizmetleri sunuyor.

Video prodüksiyonu bir lüks değil; günümüzün rekabet ortamında başarılı olmayı hedefleyen markalar için bir zorunluluk. Birçok sektör video prodüksiyonun pazarlamadaki avantajından yararlanmakta. Firmalar için sürekli video prodüksiyon üretimi vazgeçilmez bir hale gelmekte. Yüksek kaliteli video prodüksiyonu markaların imajını yükseltiyor ve firmalara güvenilirlik kazandırıyor. 

Video Prodüksiyon Hizmetlerimizi Nasıl Projelendiriyoruz?

Pre-Prodüksiyon

Planlama: Müşteri ile yapılan toplantılar sonucunda projenin amacı, hedef kitle, konsept, mekanlar, cast, bütçe ve zaman çizelgesi belirlenir. 

Proje yazılır, sözleşmeler imzalanır ve ilk ödeme gerçekleştirilir. Müzik ve seslendirme belirlenir. Gerekli görüşmeler yapılır, gerekli izinler alınır. Mekanlar ve cast çekime hazır hale getirilir.

Prodüksiyon

Prodüksiyon ekibimiz sahaya intikal eder. Beraberinde getirdiği ekipmanların kurulumunu ve hazırlığını sağlar. Çekimler başlar. Çekimlerin bitmesinin ardından ikinci ödeme gerçekleştirilir.

Post-Prodüksiyon

Çekimleri ya da görselleri tamamlanmış olan videolar seslendirme, müzik, kurgu ve coloring işlemlerinden geçirilir. Bu şekilde video prodüksiyon gerçekleştirilerek video hazırlanmış olur. 

Çıktılar bir link aracılığıyla değerlendirilmek üzere müşteriye iletilir. Müşteri çıktıları değerlendirir ve varsa revizyon taleplerini iletir. Revizyon talepleri Doğru Dijital tarafından değerlendirilir ve çıktılar son kontrol için müşteriye tekrar iletilir. Son ödeme gerçekleştirilir ve müşteriye çıktıları indirebileceği özel bir link gönderilir. Böylelikle proje sonlandırılmış olur.

Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışırken Aklımızda Hep Siz Varsınız

Ne istediğinizi önemsiyoruz. İşinizi kendi işimiz biliyoruz. 

Dinliyoruz

İşimizin en önemli parçası dinlemek. Siz anlatıyorsunuz biz dinliyoruz.

Projelendiriyoruz

Proje demek teşhis demek. Proje demek sözleşme demek.

Sonuçlandırıyoruz

Yapılacaklar belli. Harekete geçip iş bitirmek gerek.

Yeniden Değerlendiriyoruz

İş bitmez. Şimdi sıra tamamlanan işlerin geri bildirimlerini ölçmeye geldi.

Video Prodüksiyon Fiyatları

Video prodüksiyon fiyatları her projenin niteliklerine göre özel olarak belirlenir. Öncelikle video prodüksiyonun nerede yapılacağı fiyatlandırma için çok önemlidir. Örneğin, Doğru Dijital İzmir Merkezli bir video prodüksiyon ajansı olduğu için İzmir video prodüksiyon fiyatları diğer şehirlere göre daha uygundur. Kurumsal tanıtım videosu veya reklam filmi için talep edilen ücret projenin ne kadar kapsamlı olduğu, kaç günlük çekim gerektirdiği, talep edilen videoların uzunluğu, cast ihtiyacı, veya özel post-prodüksiyon istekleri göz önünde bulundurularak değerlendirilir. 

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?