fbpx

Konferans, Kongre, Seminer, Fuar, Forum ve Paneller İçin Video Prodüksiyon ve Canlı Yayın

Etkinlik Video Prodüksiyonu ve Fotoğrafçılığı

Etkinlik video prodüksiyonu ve fotoğrafçılığı, konferanslar, ticari fuarlar, toplantılar ve diğer özel kurumsal veya sosyal etkinlikler gibi etkinliklerin kayda alınması sürecidir. Peki neden etkinliğiniz için video prodüksiyon hizmetine ihtiyaç duyasınız? Kayda alınan görüntüler çok önemli bir kaç ihtiyaca cevap verir;

 

  • Online Katılım: Etkinliklerinize fiziksel olarak katılamayacak veya katılamamış kitlelere etkinliğizi ulaştırmanın tek yolu video prodüksiyondur. Etkinliğinizi canlı yayınlayabilir, veya online platformlar vasıtasıyla fiziksel olarak katılamayan kitlelere ulaştırabilirsiniz. Görünütleri, sanal dünyanın imkanları sayesinde en fazla sayıda insana ulaştırabilirsiniz. Ayrıca hedef kitlenize online katılım seçeneği de sunabilirsiniz. Bir etkinliğin canlı akışını izleyen kişilerin %30’unun gelecek yıl aynı etkinliğe bizzat katılacağını söylediğini biliyor muydunuz?

  • Bilinirlik: Etkinlik görüntüleri sizi ve kurluşunuzu sosyal medya, haber ağları veya doğrudan web siteniz üzerinden tanıtmak için kullanılabilir. Profesyonelce çekilmiş bir tanıtım filmi veya kayda alınmış bir konuşma, etkinlik veya röportaj, işleriniz için olumlu bir izlenim yaratacak. Ayrıca bu görüntüleri bir sonraki etkinliğin reklam kampanyasında kullanabilirsiniz.
 
  • Eğitim Oryantasyon: Etkinliğinizin kaydı hedeflediğiniz kitleye yönelik eğitim ve oryantasyon materyali olarak değerlendirilebilir. Söz konusu materyalleri müşterilerinize veya bünyenizdeki çalışanlara göndererek onların sunumunuzdan yararlanmasını sağlayabirisiniz. Bu şekilde eğitim için harcadığınız zamandan ve emekten büyük bir tasarruf etmişş olursunuz.

Doğru Dijital, etkinlik video prodüksiyonu alanında uluslararası bir deneyime sahiptir. Kullandığı Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla etkinliği en yüksek kalitede kaydeder ve canlı yayınlar. Prodüksiyon, pordüksiyon öncesi ve prodüksiyon sonrası süreçlerini profesyonelce yönetir ve markanızın hakettiği yüksek kaliteli hizmeti sunar.

Doğru Dijital'in Etkinlik Prodüksiyon Örnekleri

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?