fbpx

Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

Görsel Çözümlerimiz

Fotoğraf & Video Prodüksiyon

Bir resim bin kelimenin, bir video bin resmin anlatacağını saniyeler içinde anlatabilir. Günümüzün en etkili iletişim yöntemi kuşkusuz video. Hedef kitleyi harekete geçirebilmeyi ve onların zihninde yer edinebilmeyi sağlayabilecek bir enstrüman. Raporlara göre videoya yatırım yapan şirketlerin müşteri kitlesi ve karlılık oranları bir yıl içerisinde %93 artıyor. Tam da bu sebeple, Doğru Dijital’in öncelikli faaliyet kolu Video Prodüksiyon.

Tanıtım/Reklam Filmi & Video Prodüksiyon

Cep telefonuyla çektiğiniz kısa videolarla elde edebilecekleriniz sınırlı. Asıl ihtiyacınız olan gerçek bir tanıtım filmi. Gerçek reklam filmleri mesajı doğru iletmesi için tasarlanır. Doğru tanıtım filmeri Doğru Dijital'in en önem verdiği noktalardan.

Ürün Fotoğrafçılığı

Ürünüzü tüm detaylarıyla doğru bir biçimde yansıttığına emin olmadığınız fotoğrafları sakın ola müşterilerinize göstermeyin. Doğru ürün fotoğrafları profesyonel ekipmanlarla, profesyonel ekiplerce çekilir.

360°
Sanal Tur

Sanal turlar tesisinizi tüm detaylarıyla en gerçekçi biçimde sunmak için başvurmanız gerek yeni bir yol. Sanal turlar sayesinde potansiyel müşterilerinize, ekranları başından tesislerinizi gezdirebilir onlara canlı bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Canlı Yayın

Açılış, konferans, kongre, seminer, parti vb. her tülü etkinliğinizi bir çok kamera ile HD kalitede canlı olarak yayınlayabiliyoruz.

Neler yapıyoruz?

Dijital Dönüşüm
&
Sosyal Medya Hizmetleri

Webtasarım, Sosyal Medya,

İşletmenizin websitesine sahip olması artık bir zorunluluk. Websitesinin dijitalde kazandırdığı tüm avantajlar bir yana, kurumsal imajınız için de çok önemli. Amacınız Dijital Pazarlamanın tüm imkanlarından faydalanmak ise Sosyal Medya da olmazsa olmaz. Ancak ne yaptığınızı bilmiyorsanız sosyal medyanız, sizi gittikçe içine çeken ve işletmenize zarar veren bir bataklık haline gelebilir. Sosyal Medya’da ve Web Tasarımında atılan yanlış adımlar size ve işletmenize zamanla büyük maliyetlere geri dönebilir. Bu yüzden dijital dönüşüm işlerinizi profesyonel ellere teslim etmekten çekinmemelisiniz.

Web Tasarım

Wordpress, Opencart vb. içerik yönetim sistemlerini kullanarak sağlam, hızlı ve estetik websiteleri tasarlıyoruz. Her işletmeye içinde bulunduğu sektörün gerekliliklerine uygun websiteleri sağlamak için doğru adres Doğru Dijital!

Sosyal Medya Yönetimi

Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız sosyal medyanız, sizi gittikçe içine çeken ve işletmenize zarar veren bir bataklık haline gelebilir. Sosyal Medya'da atılan yanlış adımlar size ve işletmenize zamanla büyük maliyetlere geri dönebilir. Soyal medya yönetiminde işi profesyonellere bırakın.

Dijital Rekabet Analizi & Raporlama

Dijital dünyada varlığınızın rakiplerinize göre ne durumda olduğunu merak mı ediyorsunuz? Öyle ise çok doğru bir noktadan hareket ediyorsunuz. Çünkü gerçek bir dijital rekabet analizi yapmadan dijital dünyada kendinize yer bulamazsınız. Rakiplerinize göre avantajlarınız ve dezavantajlarınızı teşhis ettiğimiz bir raporla, işletmenizin dijital dünyada takip etmesi gerektiği en doğru yol haritasını çiziyoruz ve sizlere sunuyoruz.

Neler yapıyoruz?

Dijital Reklam Danışmanlığı

Google, Instagram & Facebook Reklamları ve SEO Hizmetleri

Herkes dijital dünyada var olmaya çalışıyor. Ancak var olmak yeterli değil. Önemli olan farkedilmek. İnternette farkedilmek tesadüfi değildir; emek, çaba, teknik bilgi ve beceri gerektirir. Hedef kitleye kendinizi sunmanın tek yolu Dijital Pazarlama ve Online Reklamcılığın yöntemlerini kullanmak. Aksi halde keşfedilmek için bekler durursunuz. Birilerinin sizi keşfetmesini beklemeyin. Gelin sizi internette farkedilir kılalım.

Instagram, Facebook Reklamları

Instagram gönderilerinizden birinin sağ alt köşesindeki "Tanıtım Yap" düğmesine tıkladınız ve reklam verebileceğinizi gördünüz. Bu şekilde bir sürü parayı çöpe atacağınız bir sürece girmiş oluyorsunuz.Instagram reklamları profesyonelce tasarlanmazsa maliyetlerinizi gittikçe arttıracak bir para tuzağına düşmüş olacaksınız.

Google Reklamları

Google reklamları dijitalle yeni tanışan işletmeler için olduğu kadar yıllardır bu işin içinde olan bu işin profesyonelleri için de vazgeçilmez bir öneme sahip. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra farkedeceksiniz ki Google sizin en yakın dostunuz.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Websitenizin ve diğer internet mecralarındaki varlıklarınızın Google vb arama motorlarıyla aynı dili konuştuğuna emin misiniz? İşletmenizin dijital varlıklarını, internet aramalarında üst sıralamalarda görünmesi için profesyonellerle çalışın. Doğru Dijital doğru SEO uygulamalarıyla sizleri yükseklere taşır.

İçerik Pazarlaması

Dijital reklamlara binlerce lira para harcamadan, daha düşük bütçelerle dijital dünyada var olma şansınız var. Bütün dijital pazarlama dünyası bir cümlede buluşuyor. "Content is the king!" Yani Türkçe'ye çevirecek olursak "Herşey yalan, içerik gerçek!" İçerik dijital dünyanın kilit kelimesi. Siz de stratejik içerik pazarlamasının imkanlarından yararlanın.

Neler yapıyoruz?

E-Ticaret
E-İhracat Danışmanlığı

Amazon Hepsiburada, Trendyol, Etsy, Ebay vb. Yurtiçi & Yurtdışı E-ticaret & E-ihracat Organizasyonu.

Bütün alışveriş trendi E-ticaret’e doğru kayıyor. 2019’un başında E-ticaret’in genel ticaret içindeki oranı %8 iken, 2020 Haziranda %17 lere fırladı. Bugün bu oranın %20leri bulduğu ve Türkiye E-ticaret piyasasının %80 büyümüş olduğu tahmin ediliyor. Bu durum dünyanın her yerinde aynı. Dijital dönüşümün sunduğu olanaklarla dünyanın heryerindeki pazarlara erişebilmek için bir kaç tık yeterli. Ticaret Bakanlığı’da bu durumun farkında ki E-İhracat’a verilen destek gün be gün artıyor. Türkiye’de üretip yurtdışına pek uğramadan yurtdışında satış yapmak ve döviz cinsinden para kazanmak artık çok daha kolay. Doğru Dijital verdiği danışmanlık ve eğitimlerle şirketinizin yurtdışına açılan bir kapısı olma sözünü veriyor.

Yurtiçi E-Ticaret Yapılandırma

İster kendi websitenizden, ister Hepsiburada, Trendyol, N11, Amazon.com.tr vb pazaryerleri aracılığıyla satış yapmak isteyin; sistematik bir bir yapılandırmaya ihtiyacınız var. İnternetten satış görünürde kolay ancak emek yoğun bir iştir. Doğru adımlar her zaman ödüllendirilir, ancak yanlış yapılandırmalar sizi zarara uğratır. Doğru adımlar için Doğru Dijital'e güvenin.

E-İhracat Organizasyonu Danışmanlığı

Globalleşen dünyada internet üzerinden ihracat yapmak her zamankinden daha mümkün. Üstelik ihracat yaptığınız ülkede bir depo veya işyerine sahip olmanıza bile gerek yok. Bütün operasyonlarınızı Türkiye'den yönetebilir, dözviz cinsinden gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu konuda deneyimli, işini bilen, doğru insanlardan danılmanlık almanız gerek. Doğru Dijital aradığınız doğru adres.

Yurtdışı Odaklı Dijital Pazarlama

Doğru Dijital uluslararası deneyime sahip yurtdışında satış yapmayı bilen yetenekli bir kadroya sahip. Gerek dil konusundaki yetkinliğimiz, gerekse dış dünya kültürlerine olan hakimiyetimiz bizi yurtdışı pazarlardaki potansiyel müşterilerle iletişim kurmada etkili kılıyor. Hizmet veya ürün farketmez, hedef kitleniz yurt dışındaysa Doğru Dijital sizin için doğru tercih olacaktır.

Neler yapıyoruz?

Markalama

Branding is the key.

Markalaşmanın getirdiği avantajlar eskiden sadece büyük şirketlerin tekelindeydi. Ancak dijital dönüşümün getirdiği olanaklar sayesinde marka stratejisi geliştirme büyük küçük her şirket için erişilebilir ve hatta vazgeçilmez bir yol haline geldi. Doğru enstürman ve teknik bilgiye sahip ekibimizle bütün kurum ve kuruluşların bu sürecin avantajlarından yararlanması için hazırız. Gelin arzuladığınız etkiyi müşterinleriniz zihninde beraber şekillendirelim.

Marka Stratejisi Geliştirme

Her işletme markalaşmak ister. Ancak pek azı markalaşmanın adım adım uygulanması gereken teknik bir süreç olduğunu biliyor. Doğru bir marka stratejisi geliştirmeden yola koyulan işletmeler yol boyunca bu hatanın sancılarını yaşıyorlar. Marka stratejisi geliştirmek profesyoneller tarafından yönlendirilmesi gereken bir süreç Marka olmanın nimetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizden danışmanlık alın.

Rekabet Analizi & Raporlama

Rakiplerinizin kimler olduğunu biliyor musunuz? Rakiplerinizin dijital dünyada sahip olduğu avantaj ve dezavantajları bilmek doğru marka stratejisi geliştirebilmek için büyük öneme sahiptir. Rekabeti analiz etmek ve raporlamak bizim en keyif aldığımız işlerden.

Açık Kaynak Web İstihbaratı

Açık Kaynak İstihbaratı hedefe ilişkin, internet üzerinde halka açık bir biçimde paylaşılan bilgilerin toplanıp raporlanması etkinliğidir. Tamamen yasaldır. Şirketler stratejilerini geliştiriken açık kaynak istihbari bilgilerine de önem göstermektedirler. Doğru Dijital, hedefe ilişkin herhangi bir anomali yaratmadan dikkatlice bu hizmeti sunar.

Piyasa Analizi & Raporlama

İçinde bulunduğunuz sektörün dijitaldeki yansımalarını analiz etmek istemez misiniz? Piyasanın neresinde bulunduğunuzu biliyor musnuz? Piyasadan istediğiniz payı almak için öncelikle piyasa dinamiklerini iyice değerlendirmeniz gerekir. Böylece doğru anda, doğru yerde bulunabilir; trendlerden yararlanabilir veya yeni trendler oluşturabilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Dijitalleşme Eğitimleri

Dijital Pazarlama, Reklamcılık, E-Ticaret & E-İhracat Eğitimleri

Doğru Dijital hizmet sunarken aynı anda müşterilerini eğitir ve kendi kendine yetebilir hale getirir. Hizmet içi eğitimin yanı sıra, Doğru Dijital olarak online ve yüzyüze eğitimlere de destek veriyoruz. Doğru Dijital’in eğitim ortağı Türkiye’nin açık ara eni iyisi olan Medya Akademi’dir. Medya Akademi, 8 yılı aşkın deneyimi ve yüksek müşteri memnuniyetiyle Türkiye, ABD, Almanya, Hollanda, Azerbaycan, KKTC ve Irak’ta Türk şirketlerine eğitim, danışmanlık ve yayıncılık hizmetleri sunmaktadır. 

 MedyaAkademi

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi

Medya Akademi “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” kapsamlı bir programa sahiptir. Dijital pazarlama, sosyal medya, web sitesi kurulumu ve arama motoru optimizasyonu gibi konuları kapsar.

İleri Düzey Reklam, Google Ads & Meta

Medya Akademi “İleri Düzey Reklamcılık, Google Ads & Meta Business Eğitimi“ kapsamlı bir programa sahiptir. Dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılığı gibi konuları kapsar. “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi“nin devamı niteliğinde, ileri düzey bir eğitimdir.

E-Ticaret ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi

Uygulamalarla, katılımcıların WordPress içerik yönetim sistemini (CMS) kullanarak web sitesi oluşturması, WooCommerce ile e-ticaret özelliklerini kullanması ve e-ticaret sitelerini kendilerinin yönetmesi sağlanır. Pazaryerleri hakkında detaylı bilgilendirme verilir, nakliye süreçleri, ödeme kanalları değerlendirilir. Dijital pazarlamanın imkanları e-ticaret süreçleri üzerinden değerlenidirlir. Müşteri ilişkileri yönetiminden, yurtiçinde ve yurtdışında şirket kurulumuna varıncaya kadar her detay öğrencilerle paylaşılır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışırken Aklımızda Hep Siz Varsınız

Ne istediğinizi önemsiyoruz. İşinizi kendi işimiz biliyoruz. 

Dinliyoruz

İşimizin en önemli parçası dinlemek. Siz anlatıyorsunuz biz dinliyoruz.

Projelendiriyoruz

Proje demek teşhis demek. Proje demek sözleşme demek.

Sonuçlandırıyoruz

Yapılacaklar belli. Harekete geçip iş bitirmek gerek.

Yeniden Değerlendiriyoruz

İş bitmez. Şimdi sıra tamamlanan işlerin geri bildirimlerini ölçmeye geldi.

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?