fbpx

Hakkımızda

düzgün ajans!

doğru dijital

doğru

Doğru Dijital Ajans 2018 yılında 35Video markası altında San Francisco’da kuruldu. 35Video ağırlıklı olarak görsel pazarlama hizmetleri veren bir markaydı. Görsel pazarlama hizmetlerimizden memnuniyet duyan müşterilerin diğer dijital hizmetleri de talep etmesi üzerine hizmet yelpazemizi büyüttük. Bugün görsel pazarlamanın yanı sıra müşterilerimize, dijitalleşme ve sosyal medya hizmetleri, dijital reklam hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı ve markalama danışmanlığı ve hizmetleri de sunuyoruz. Tüm bu hizmetleri hem yurt içi hem yurt dışı firmalara aynı özen ve kapasiteyle sunabiliyoruz. 

Doğru Dijital olarak kendimizi piyasada “yaratıcılık” adı altında sunulan hakim dijital ajans kültürünün karşısında konumlandırıyoruz. İşini hakkını vererek yapan her işletme bilir ki doğru işler doğru adımlar atılarak inşa edilir. Çok çalışma, yüksek dikkat, planlama, disiplin, organizasyon, teknik bilgi ve beceri, deneyim  doğru işler yapmada ve başarıda başat faktörlerdir. “Yaratıcılık” çok sonra gelir. 

Doğru Dijital halk diliyle temiz ve düzgün iş çıkarmaya bakar. Şirketinizin ihtiyacı olan dijitalleşmeyi taş bir binayı inşa eder gibi gerçekleştirir. Temelinden başlayarak her bir taşı doğru yere yerleştirir. Şirketinize gerçek bir dijital altyapı kazandırır. Doğru Dijital tüm bunları ağrısız, zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirir.

stone-wall-construction
Vizyon

Her işte olduğu gibi dijital dünyada da BAŞARILI SONUÇLAR DOĞRU ADIMLARLA BAŞLAR. Dijitalde doğru adımlarla, doğru yolda, doğru hedefe yürürken ihtiyaç duyduğunuz yol arkadaşınız olmak istiyoruz. İşimizi titizlikle, çok çalışarak, yüksek dikkat ve disiplinle yapıyoruz.

Misyon

Kendimizi piyasada “yaratıcılık” adı altında sunulan hakim dijital ajans kültürünün karşısında konumlandırıyoruz. Doğru Dijital bu hakim kültür karşısında,

gibi kavramları temsil eder. 

Doğru Dijital, düzgün ajans deneyiminin ne olması gerektiği konusunda piyasaya bir standart ölçüsü sunmaktadır. Hedefi her şartta yüksek müşteri memnuniyetidir. 

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?