fbpx

Tanıtım Filmi ve Sosyal Medya İçeriği

Upcider

Cider Bar

 

Upcider San Francisco’da bir bar. Upcider’ın alameti farikası ise geniş elma şarabı kollesiyonu. Bu özelliğiyle California’nın en büyük “Cider Barı” ünvanına sahip. Müşterilerini arttırmak için bizden restoran tanıtım videosu talep ettiler. Biz de tüm prodüksiyon kabiliyetlerimizle yardımlarına koştuk. Birçok farklı yemek videosu ile güzel bir tanıtım filmi oluşturduk.

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

EN

Upcider is a bar in San Francisco. The Upcider’s trademark is its large apple cider collection. With this feature, it has the title of California’s best “Cider Bar”. They requested restaurant promotional videos for their customers. We have created a nice promotional film with different food videos.

With its international experience and Hollywood quality equipment, Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing. Also, our food photos are mouth watering.

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?