fbpx

Video Prodüksiyon Reklam Tanıtım Filmi ve Sosyal Medya Çalışması

Taurus Steakhouse

 

San Francisco Bay Area yeme içme kültürünün yenilikçiliğiyle tanınır. Dünyanın her yerinden binlerce farklı yemek binlerce farklı restoranda başka başka servis edilir. Bu restoranlardan bir tanesi Taurus Steakhouse. San Francisco Bay Area’nın rekabetçi ortamında Taurus Steakhouse, iyi bir dijital pazarlamanın daha çok müşteri ve daha büyük prestij anlamına geldiğini farketti ve bu restorana reklam filmi ve sosyal medya video postu yaratma görevini bize teslim etti. Restorana gittiğimizde güzel bir tesadüfle karşılaştık. Taurus Steakhouse’ın baş şefi daha önce meşhur Nusret’le birlikte çalışmış bir Türk vatandaşıydı. Bu durum bize işimizi daha iyi yapmamız için fazladan bir motivasyon verdi. Sonuç ortada.

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Film Gururla Sunar

EN

The San Francisco Bay Area is known for its innovative food and drink culture. Thousands of different dishes from all over the world are served differently in thousands of different restaurants. One of these restaurants is Taurus Steakhouse. In the competitive environment of the San Francisco Bay Area, Taurus Steakhouse realized that good digital marketing means more customers and greater prestige. They trusted us with the task of creating a commercial and a social media video posts. We came across a nice coincidence when we went to the restaurant. The head chef of Taurus Steakhouse was a Turkish citizen who had previously worked with the famous Nusret Salt Bae. This gave us an extra motivation to do our job better. The result is there.

With its international experience and Hollywood quality equipment, Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing.

Proudly by Dogru Digital

Tanıtım Filmi

Sosyal Medya

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?