fbpx

Etkinlik Video & Fotoğrafçılığı

Rhythm & Motion

 

Ryhythm & Motion 1979 yılından beri faailyette olan bir dans okulu. Ama sıradan bir dans okulu değil. Çünkü bu dans okulunun öğrencileri her yaştan, her boy ve kilodan, her cinsiyetten ve her ırktan insanlardan oluşuyor. Burada kimse kendini eksikli hissetmiyor. Beceremediğinde kimse seni uyarmıyor. Sadece dans etmeye devam etmeni istiyorlar. Dansta önceliği hissetmeye ve keyif almaya veriyorlar. Öğrenciler burayı bir dans okulu gibi değil kendini iyi ve enerjik hissettiği bir tapınak bir kilise gibi görüyor.

Rhythm & Motion 40. yılına özel bir video prodüksiyon çalışması istedi. Bu videoları reklam ve sosyal medya pazarlaması için kullanacaklardı. Blackmagic kameralarımzı ve gimballarımızı alıp işe koyulduk. Sonuçtan çok memnun kaldılar. Bir de bize bir aylık dans eğtimini hediye ettiler. Çok keyif aldık. Çok özel insanlarla tanıştık.

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Dijital Gururla Sunar

EN

Founded by acclaimed dancer, teacher and choreographer Consuelo Faust in 1979, R&M has demonstrated for over 40 years that it can inspire and bring joy into people’s lives through accessible classes that encourage celebration, exercise, and community. For decades Rhythm & Motion offered classes in an eclectic variety of locations and venues.

With its international experience and Hollywood quality equipment, Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing.

Proudly by Dogru Works

Sosyal Medya Video İçerik

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?