fbpx

Oda Tanıtım Filmi Çekimleri Serisi & 360 Derece Sanal Tur 

 

Millstone Cave Suites

Kapadokya mağara otelleri ile ünlüdür. Bu otellerden biri olan Millstone Cave Suites Hotel, Uçhisar’ın nefes kesici manzarası olan Göreme, Kızıl vadi ve Güvercinlik vadisine kuş bakışı hakim bir tepenin üzerindedir. Otelin ferah, geniş mağara ve taş odaları tamamen orjinaline uygun olarak geleneksel el işçiliği yöntemi ile inşa edilmiştir. Modern rustik tarzda tasarlanan lüks ve konforlu odalarında kullanılan mobilyalar Endonezya’da eski tik ağacından özel olarak üretilmiştir. Odalarında ve otelin her noktasında etkileyici bir detay bulunması ‘Millstone Cave Suites Hotel’i gerçek bir dizayn mağara otel olarak ön plana çıkarmaktadır.  Ayrıca potansiyel müşterilerin Millstone Cave Suites’i online olarak tecrübe edebilmesi için bir 360 Derece Sanal Tur yarattık ve bunu Google sayfasına yükledik. 

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Dijital Gururla Sunar

EN

Cappadocia is famous for its cave hotels. Millstone Cave Suites Hotel, one of these hotels, is on a hill with a bird’s eye view of Göreme, Kızıl valley and Güvercinlik valley, which has a breathtaking view of Uçhisar. The spacious, large cave and stone rooms of the hotel were built with the traditional handcraft method, completely authentic. The furniture used in the luxurious and comfortable rooms designed in a modern rustic style is specially produced in Indonesia from old teak wood. The presence of impressive details in its rooms and in every part of the hotel makes the ‘Millstone Cave Suites Hotel’ a real design cave hotel. Owner Alper Kankılıç has designed every square centimeter of this beautiful hotel down to the last detail, as he did in his other subsidiary, Millocal Restaurant. It was decorated with such beautiful details that we didn’t need to put too much effort into the commercial of the Millstone Cave Suites Hotel. We shot and left. It was an amazing work.

With its international experience and Hollywood quality equipment, Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing.

Proudly by Dogru Film

Millstone Oda Tanıtımları

Millstone Hotel 360 Derece Sanal Tur

Millstone’un bir diğer iştiraki olan Millocal Restaurant’da yaptığı gibi, bu güzel otelin her bir santimetre karesini en ince detayına kadar tasarlamış. O kadar güzel detaylarla bezenmişti ki Millstone Cave Suites Hotel’in reklam filmi için çok çaba sarfetmemize gerek yoktu. Çektik ve çıktık. Muhteşem bir çalışma oldu.

Hemen İletişime Geç!

  Scroll to Top
  Mesaj Yaz!
  1
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba👋
  Nasıl yardımcı olabiliriz?