fbpx

Restorant Videosu & Reklam Tanıtım Filmi

Millocal Restaurant

Millocal Kapakoya Uçhisar’da bir high-end restorant. Sahibi Alper Kankılıç bir diğer iştiraki olan Millstone Cave Suites otellerinde yaptığı gibi, bu güzel restorantın herbir santimetre karesini en ince detayına kadar tasarlamış. O kadar güzel detaylarla bezenmişti ki Millocal Capadocia’nın restoran videosu için çok çaba sarfetmemize gerek yoktu. Restoran tanıtım filmini çektik ve çıktık. Muhteşem bir çalışma oldu.

Millocal diyor ki; Geleneklerimize duyduğumuz saygı ve kadim Anadolu’nun bize bıraktığı mirasa sahip çıkmak adına Türk mutfak kültürümüze yakışan bir menü hazırlamaya karar verdik. İçinde bulunduğumuz coğrafya da bizi böyle bir menü oluşturmamız için destekledi. Tadacağınız her lezzette geçmişinizden bir iz bulmanız dileğiyle

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Film Gururla Sunar

EN

Millocal Kapakoya is a high-end restaurant in Uçhisar. The owner, Alper Kankılıç has designed every square centimeter of this beautiful restaurant down to the last detail, as he does in his other subsidiary, Millstone Cave Suites. It was decorated with such beautiful details that we didn’t need to put too much effort into the commercial of Millocal Capadocia. We shot and left. It was an amazing work.

Millocal says: We have decided to prepare a menu that suits our Turkish culinary culture in order to respect our traditions and to protect the legacy that ancient Anatolia left us. The geography we live in also supported us to create such a menu. I hope you find a trace of your past in every flavor you taste.

Proudly by Dogru Works

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?