fbpx

Konferans Video Prodüksiyon

Josh Braun Satış Gurusu

Josh Braun Amerika merkezli SalesDNA’in kurucusu dünyaca ünlü bir satış gurusu. İnsanlara, müşetirinin diliyle nasıl konuşulacağını ve müşetilerin nasıl ikna edileceğini anlatıyor. Konferans ve seminerleri için Peynir Ajans’a güvendi. Biz de onu pişman etmedik. Ona seminer videosu beraberinde bir de tantım videosu hazırladık.

Doğru Dijital, konferans, kongre, seminer, fuar, forum vb etkinlikleri video kayda almada ve canlı yayınlamada uluslararası bir deneyime sahiptir.

Doğru Dijital Gururla Sunar

EN

Josh Braun, the founder of SalesDNA, shows us how sales teams can reach their greatest success when they understand the customer’s world. Josh teaches us how to overcome the disconnect between the words reps are saying and what the customer’s job is actually about, and learn to speak in the customer’s language. We have to be different in a meaningful way, and then show how we are different creatively in a way that people care about.

Doğru Digital has international experience in video recording and live broadcasting of conferences, congresses, seminars, fairs, forums, etc.

Proudly by Dogru Film

 

Tanıtım Filmi & Sosyal Medya

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?