fbpx

Etkinlik Video

Homegrown Hustle

Her biri alanında deneyimli bir grup eğitmen, San Francisco ve çevresindeki Rap sanatçılarını bir araya getiriyor ve onlara ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyorlar. Seminerler, paneller ve grup konuşmaları düzenliyorlar ve bizden bu etkinliğin görsel pazarlamasını talep ediyorlar. Rap müziği sevdiğimiz için hiç yabancılık çekmiyoruz ve kamera ekipmanlarımızı yüklenip işe koyuluyoruz. Sonuç olarak çok başarılı bir etkinlik videosu ve kurumsal eğitim videosu serisi ortaya çıkıyor.

Doğru Dijital, konferans, kongre, seminer, fuar, forum vb etkinlikleri kayda almada ve canlı yayınlamada uluslararası bir deneyime sahiptir.

Doğru Dijital Gururla Sunar


EN

A group of trainers, each experienced in their field, bring together Rap artists in and around San Francisco and offer them free consultation. They organize seminars, panels and group talks. They requested visual marketing of this event from us. Since we love rap music, we are not strangers and we load up our camera equipment and get to work. The result is a very successful series of corporate training videos.

Proudly by Dogru Works

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?