fbpx

Tanıtım Reklam Filmi

Efege 09 Tekne Turları

“Efege 09 Tekne Turu Sığacık’ta işinin hakkını veren gezi teknesi firmalarından. Günübirlik/Saatlik Yüzme ve Gezi Turu, Balık Avı veya Özel Organizasyonlarınız için güvenebileceğiniz bir liman. 12 kişilik teknesi, sıcak bir ortamda Sığacık’ın birbirinden güzel bakir koylarını doyasıya keşfetmenizi sağlıyor. Tekne tam teşekküllü ve tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek yep yeni bir tekne.”

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için reklam tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Dijital Gururla Sunar

EN

“Efege 09 Boat Tour is one of the excursion boat companies that do its job in Sığacık. A safe harbor for your Daily/Hourly Swimming and Sightseeing Tour, Fishing or Private Organizations. Their 12-people boat allows you to explore the beautiful untouched coves of Sığacık in a warm environment. The boat is fully equipped and a brand new boat that will cater to all your needs.”

With its international experience and Hollywood quality equipment, Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing.

Proudly by Dogru Films

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?