fbpx

Etkinlik videosu

DJ Vulcan

 

VULCAN San Francisco’nun sayılı Dj’lerinden. Bu yüzden MIDWAY’de düzenlediği doğrum günü partisine kendisi gibi çok kaliteli bir çok DJ katılacaktı. VULCAN bizden bu özel günü kayda almamızı talep etti. İki Blackmagic Camera, bir adet Mavic Pro drone ve bir adet GoPro ile yola koyulduk. Çok güzel videolar çektik. Ancak itiraf etmeliyim ki bu güzel videolar için çok çaba sarfetmemize gerek kalmadı. Çünkü dans pistindeki kadınların güzelliğini çekmek bile bize kaliteli bir etkinlik videosu için yeterli materyali sunmuştu.

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Film Gururla Sunar

EN

VULCAN is one of the best DJs of San Francisco. Therefore, many high-quality DJs like him would attend the birthday party he organized at MIDWAY. VULCAN asked us to capture this special day. We set off with two Blackmagic Cameras, a Mavic Pro drone and a GoPro. We shot very good videos. However, I must admit that we didn’t have to put in a lot of effort for these beautiful videos. Because even capturing the beauty of people on the dance floor gave us enough material for a quality event video. With its international experience and Hollywood quality equipment,

Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing.

Venue: The Midway SF

Proudly by Dogru Digital

Sosyal Medya Etkinlik Videosu

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?