fbpx

Röportaj Tanıtım Video

Credible Mind

Bu video röportaj serisi CredibleMind adlı çok özel bir kuruluşun tanıtımını yapıyor. Bu kuruluş UC Berkeley’in hocaları öncülüğünde psikolojik/psikiyatrik sorunları olan kimselere kurdukları bir websitesi aracılığıyla yardımcı oluyor. Kullandıkları yöntem ise bir hayli yaratıcı. Webde psikolojik / psikiyatrik yardım sunduğunu iddia eden milyonlarca kaynak var. Ama bunlardan hangisi faydalı? Webdeki milyonlarca psikoloji/psikiyatri içerikli kaynak CredibleMind ekibi tarafından taranıyor, sınıflandırılıyor ve puanlandırılıyor en doğru olanları insanların hizmetine sunuyor. Bize ise bu güzel projenin video tanıtım filmini yapmak kalıyor.

Doğru Dijital, konferans, kongre, seminer, fuar, forum vb etkinlikleri video kayda almada ve canlı yayınlamada uluslararası bir deneyime sahiptir.

Doğru Dijital Gururla Sunar

EN

This video interview series promotes a very special organization called CredibleMind. This organization helps people with psychological/psychiatric problems through a website they set up under the leadership of UC Berkeley’s professors. The method they use is quite creative. There are millions of resources on the web that claim to offer psychological/psychiatric help. But which of them is useful? Millions of psychology/psychiatry-related resources on the web are scanned, classified and graded by the CredibleMind team, and they offer the most accurate ones to the service of people. All we have to do is make a video trailer of this beautiful project.

Dogru Digital has international experience in video recording and live broadcasting of conferences, congresses, seminars, fairs, forums, etc.

Proudly by Dogru Works

Credible Mind - Röportaj Serisi

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?