fbpx

Reklam Tanıtım Filmi

Clean & Sober Recovery Center

Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi Tanıtım Videosu | Reklam Filmi

Donald Troutman yıllarca alkol bağımlısı olarak mücadele verdi. Defalarca tedavi programlarına dahil olsa da tedavi bitip evine döndüğünde problem tekrar başlıyor, kendini alkol içmekten alıkoyamıyordu. Buna bir çare bulmalıydı. Tekrar tedavi sürecine başladı ancak bu defa bir planı vardı. Donald alkol bağımlılarının katıldığı tedavi programındaki arkadaşlarına planından bahsetti. Tedavi programı bitince büyük bir ev kiralayacaklar ve bu evde hep birlikte kalacaklardı. Böylelikle birbirlerini denetleyecek ve alkolden uzak durabileceklerdi. Bu uygulama çok sevildi. Başka alkol bağımlıları da bu uygulamaya katıldı. Zaman geçtikçe ev kiralanan ev saysı arttı. Öyle ki, alkolden uzak durmak isteyen bağımlılar bugün Sacramento’da kos koca bir mahalle halinde yaşıyorlar.

Bu kuruluşun pazarlama direktörü Bill Tempelton bizimle kontak kurdu ve Donald’ın hikayesini mini bir video haline getirmek istediğini hem de tanıtım ve reklam filmi çekmek istediğini söyledi. Biz de menuniyetle çektik.

Doğru Dijital uluslararası deneyimiyle ve Hollywood kalitesinde ekipmanlarıyla firmalara tanıtım ve reklam filmi çekmek konusunda bir uzman ekibe sahip. Şirketiniz için tanıtım filmi, görsel içerik hatta belgesel talep edebilirsiniz. Biz görsel pazarlamada çok iddialıyız.

Doğru Film Gururla Sunar

EN

Donald Troutman struggled for years as an alcohol addict. Although he was included in the treatment programs many times, the problem started again when he returned home after the treatment was over. He could not stop himself from drinking alcohol. He had to find a solution to this. He started the treatment process again, but this time he had a plan. Donald told his friends at the treatment program for alcoholics about his plan. When the treatment program was over, they rent a big house and stayed together in this house. In this way, they would supervise each other and avoid alcohol. Other alcohol addicts also participated in this practice. As time passed, the number of houses rented increased. So much so that addicts who want to stay away from alcohol today live in a huge neighborhood in Sacramento.

Bill Tempelton, the marketing director of this organization, contacted us and said that he wanted to turn Donald’s story into a mini video, as well as shoot a promotional and commercial film. We shot it with pleasure.

With its international experience and Hollywood quality equipment, Doğru Digital has an expert team to shoot promotional and commercial films for companies. You can request a promotional film, visual content or even a documentary for your company. We are very assertive in visual marketing.

Proudly by Dogru Digital

Reklam Tanıtım Filmi

Scroll to Top
Mesaj Yaz!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?